Hakkımızda

Fibernet Telekom entegrasyon, telekomünikasyon ve bilişim sektörlerinde, projelendirme, satış, kurulum, bakım, profesyonel teknik destek, danışmanlık ve telekom erişim hizmetleri vermek üzere 2011 yılı içerisinde kurulmuştur. Kurucularının, ilgili sektörlerdeki on beş yılı aşkın bilgi ve deneyim birikimini bir araya getirmesi ile ortaya çıkan firması, Diyarbakir ofisleri ve diğer ilerdeki bayilikleri ile hizmet vermekte olup.Kablosuz ve Kablolu internet Hizmetleriyle bir çok alan da başarılı faaliyetler gerçekleştirip. Genişleyen Kapsama alanıyla Mobilitesini arttırıp Abonelerine Yüksek Kalite Standartlarında internet erişimi sağlamayı Hedeflemiştir.

Yanlışsız ve dürüst çalışma anlayışını iş ahlakımıza yansıtarak , beklentilere zamanında yanıt vermek, güvene dayalı ilişkiler geliştirmek ve verdiğimiz sözlerin gereklerini yerine getirebilmek.

Tüm alanlar da ki sorumluluk bilincimizle, sunulan çözümlerin, insana, bilgiye, emeğe ,çevreye duyarlı ve saygılı olabilmesini sağlamak.

Müşteri Odaklılık, Etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunarak, sadece iş ortaklığından doğan yükümlülükleri yerine getirmenin ötesinde, yapıcı tutumlar sergileyerek, müşterilerimizin memnuniyetinde sürekliliği sağlamak.

Kurulduğu günden beri şirketimizin bütün faaliyetlerinde, başlangıçtan sonuna kadar, yapılan tüm işlerde; şeffaf, adil ve dürüst olmak.

Profesyonel duruşlar sergileyerek, ekip çalışmasından doğacak sinerji ile etkin ve hızlı hizmetler sunmak, önerilen ve alınan kararlara sağduyu ile yaklaşmak.

Tüm çalışanlarımızın, kaynaklarımıza, çözümlerimize ve paydaşlarımıza karşı sorumluluklarının bilincinde hareket ederek fark yaratarak, çalışan memnuniyetini müşteri memnuniyetine dönüştürmek.
0 (850) 213 76 40 MENÜ FATURA ÖDE
Başa Dön