Modem İade Şartları ve Formu

 
Değerli Müşterilerimiz,

Şirketimiz ile imzalamış olduğunuz FTTx Sözleşmeleri kapsamında Hizmetin iptali durumunda 30 gün içerisinde uç cihazı (HGW) çalışır ve eksiksiz olarak Türk Telekom’a iade etmeniz gerekmektedir. İşletmeci Cihazı 30 gün içerisinde iade etmemesi ve/veya cihazın arızalı olarak iade edilmesi durumunda cihaz bedelini de ödemekle yükümlüdür.

 

Bu kapsamda İşletmecilerin HGW iadesi için Petekkent Lojistik Depo belirlenmiş olup 1 Ağustos 2022 Pazartesi günü tarihi itibariyle hizmet vermeye başlayacaktır. 22.07.2022 Cuma günü itibariyle Mars Depo üzerinden cihaz iadeleri kabul edilmeyecektir.

 

Sürece ilişkin teslim koşulları aşağıda yer almaktadır.

PETEKKENT LOJİSTİK DEPO TESLİM KOŞULLARI

Petekkent Lojistik Depo, 1 Ağustos 2022 Pazartesi günü itibariyle hizmet vermeye başlayacaktır. Çalışma saatleri hafta içi her gün 08:00-17:00 arasıdır. Hafta sonu ve resmi tatillerde kapalıdır.

  • Tüm iadeler mutlaka irsaliye ile yapılmalıdır.
  • İrsaliyede bilgiler eksiksiz yer almalıdır. İrsaliyede koli/paket adedi, ürün adedi bilgisi verilmelidir. Gelen ürün/ürünler ile irsaliye birbiri ile tutarlı olmalıdır.
  • İrsaliyede Mutlaka Müşteri kodu yazılmalıdır, Müşteri kodu olamayan gönderiler depo tarafından kabul edilmeyip iade edilecektir.
  • Düzenlenen irsaliye fotokopisinin koli üzerine yapıştırılması ve kolinin üzerine aslı içerisindedir ibaresi yazılmalıdır, aslının koli içerisine konulması kargolama süresinde koli üzerindeki irsaliyenin kaybolması açısından önlem niteliğindedir.
  • Gönderimler uygun koli içerisine nizami bir şekilde yerleştirilmelidir,
  • Çuval, poşet vb. ürünler içerisinde iade gönderimi yapılmamalıdır.
  • İadeler aşağıdaki adrese yapılmalıdır.
  • Yukarıdaki durumları karşılamayan iadeler depo tarafından kabul edilmeyip geri gönderilecektir.
PETEKKENT LOJİSTİK DEPO ADRES

Teslim Alacak kişi: Emre Beltekoğlu
Adres : Yenişehir Mahallesi, Cumhuriyet Bulvarı, No: 13 Pendik / İstanbul

 

Bilgilerinize sunarız.

Fibernet Telekom A.Ş.
0 (850) 213 76 40 MENÜ FATURA ÖDE
Başa Dön